המרת קלטות וידאו

רגע אחד לפני שאתם רצים למעבדה לבצע המרת קלטות וידאו, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת.

הבאנו לכם את המדריך המלא שיעזור לכם להבין את תהליך המרת קלטות וידאו, את המשמעות ואיך גם אתם יכולים לעשות את זה לבד צעד אחרי צעד בצורה מקצועית ומהירה.

מדריך גיבוי והמרת קלטות וידאו

אחרי שהעברתם את התמונות מקלטות וידאו אל המחשב, אתם יכולים גם לשנות את פורמט הקובץ, זאת בכדי שתוכלו לעבוד עם הקבצים האלו בכל תוכנות עריכת הוידאו השונות.

מדריך שינוי והמרת סוג קבצי וידאו

המרת קלטות וידאו

המרת קלטות וידאו היא פעולה שדורשת המון סבלנות, הכרה של הדגשים החשובים וכמובן ציוד מתאים, את הציוד המתאים לביצוע המרות של קלטות וידאו מסוגים שונים לא לכל אחד מאיתנו יש בבית, במיוחד אם מדובר על קלטות וידאו מהסוג הישן ואפילו המרה של גלגלי סרטים לפורמט של DVD, המרת הוידאו מביאה איתה המון אפשרויות מעבר ליכולת לשמור ולגבות את הקבצים הקיימים, בזכות שימוש בקלטות וידאו אלו ניתן גם לשפר את איכות הסרט, את איכות הצפייה ואפילו לשמר את הסרט משחיקה ולשמור עליו זמן רב יותר.

הדגשים החשובים לביצוע המרת קלטות וידאו

אם החלטתם לתת לחברה מקצועית לבצע עבורכם המרה של קלטות וידאו, יש כמה דגשים חשובים שאתם חייבים לקחת בחשבון.

סוגי הגבלות

יש המון חברות שמבצעות המרות של קלטות וידאו, חשוב לוודא מהו התוכן שיש בתוך אותן קלטות, אם התוכן בעל משמעות צריכים לעבוד רק עם מעבדה מקצועית, כזאת שלא תאבד את החומר ותידע לשמור עליו בצורה הטובה ביותר, גם אם לא מדובר על חומר סודי או מסווג, עדיין החומר הוא אישי שלכם והוא הזיכרון היחיד שיש לכם, אל תקלו ראש בבחירת המקצועיות של החברה מולה אתם עובדים.

מחיר

כמו כל דבר, גם כשזה מגיע לנושא של המרת קלטות וידאו מחיר הוא אחד הדברים המשמעותים ביותר שנלקחים בחשבון הוא המחיר אותו משלמים, אבל מחיר זול לא צריך להיות הדבר היחיד שינחה אתכם בקבלת ההחלט, אלא מעל הכל צריכה לעמוד לנגד עיניכם בזמן קבלת ההחלטה רק האחריות אותה אתם מקלבים תמורת מסירת הקלטות החשובות שלכם.

אפשרויות עריכה

אם בחרתם לבצע את המרת הקלטות לצורך עריכה לאחר מכן, חשוב לוודא שאתם מקבלים את הקבצים בפורמט אותו אתם צריכים לעריכה, בנוסף עוד לפני פורמט העריכה אתם צריכים גם לוודא האם יש אפשרות להחליף בין פורמטים ומהו מספר עותקי הגיבוי שמקבלים, יחד עם מספר עותקי הגיבוי גם מהו סוג הגבוי, האם מדובר על גיבוי בענן, או רק גיבוי פיזי שאותו אתם מקבלים.

שירות לקוחות

שעובדים מול חברה שנותנות שירות, השירות שאתם מקבלים הוא לא רק ביצוע העבודה, אלא גם מתן מענה על השאלות שלכם, הזמינות של החברה והמענה המקצועי לכל השאלות, כל אלו הם פרמטרים שאתם צריכים לבחון לפני שאתם בוחרים חברה אתם צריכים לשמוע שיש עליה המלצות, שהיא מבצעת את העבוה בזמן בצורה יסודית ומהירה ושומרת על האומר המיוחד שלכם.

שינוי גודל גופנים