הסודות של ויקטוריה נחשפים

הסודות של ויקטוריה נחשפים

אחד ממותגי האופנה והביטוי המובילים בעולם הוא לא אחר מאשר ויקטוריה סיקרט, רבים מכירים את המותג רק בגרסת לבני הנשים שלו, ובהחלט המותג הזה מוביל את העולם, אבל יש עוד כמה מוצרים של ויקטוריה סיקרט שהם לא פחות איכותיים ומיוחדים מאשר סדרת לבני הנשים, ישם עוד המון מוצרים שבהחלט כל אישה מכירה (ואם לא זה הזמן להכיר ולהנות מהם), הבאנו לכם כמה מוצרים מיוחדים שתוכלו למצוא באיכות מעולה, ובפעם הבאה שאת יוצאת לראות סרטים בקולנוע עם איזה דייט חדש או סתם להנות עם בן הזוג שלך, הנה כמה דברים שישפרו לכם את החוויה.

בסדרת המוצרים של ויקטוריה סיקרט תוכלו למצוא מי גוף, אבל לא כולם מכירים את המוצר הזה שנקרא מי גוף ומה ההבדל בין מי גוף לבושם, לכן החלטנו הפעם להכיר לכם את מי הגוף של ויקטוריה סיקרט שכדאי מאוד להכיר.

מה זה מי גוף ?

מי גוף הם בעצם תכשיר בישום, בדיוק כמו כל בושם, אבל הם מביאים איתם יתרון בולט מאוד וחדשני והוא בעצם הריכוז של הריחות, ריכוז הריח הוא אמנם יותר חלש מאשר בושם, וזה מה שנותן את התחושה הקלילה ויחד עם זאת מאפשר התמזגות עם ריחות זיעה הרבה יותר טובה, כלומר שימוש במי גוף הוא עדיף על בושם במיוחד אם מדובר על הימים החמים.

יתרון נוסף שמי גוף מביאים איתם הוא העלות, העלות של מי הגוף היא נמוכה בהרבה מאשר בשמים, וניתן להשתמש במי גוף להתזה על כל האזורים בגוף, בשונה מבושם אותו נהוג להשפריץ באזור הצוואר.

יש כאלו המכנים את מי הגוף בתור בושם רק בעל עוצמה יותר חלשה מבחינת זמן הניחוח על הגוף, והיכולת שלו להשתלב עם ריחות אחרים במיוחד ריחות של זיעה, בגלל הריכוז הנמוך של תמצית בישום המחיר של מי גוף הוא נמוך בהתאם.

מי גוף VS בושם

כמו שכבר הבנתם מי גוף, הם בעצם בושם יותר דליל שמאפשר התזה על כל הגוף, הריח שלו נשאר הרבה פחות זמן אבל יחד עם זאת מביא איתו את היכולת להשתלב עם זיעה, מה שבושם הטוב ביותר יתקשה מאוד לעשות.

אבל הבושם לא נשאר אדיש למי הגוף, הוא בהחלט יוצר יותר נוכחות מאשר מי גוף, ואין צורך להסתובב עם הבקבוק לכל מקום אליו אתם הולכים בכדי להתרענן ולחדש את הריח בכל פעם מחדש במהלך היום.

האריזה של מי גוף מגיעה ברוב המקרים גם בתוך בקבוק פלסטיק, הסיבה לכך היא שיודעם שמי הגוף נועדו בכדי להיות משהו שלוקחים איתנו בתיק, ולכן הבקבוק מותאם לכך בכדי שלא יישבר כמו בושם שמגיע בתוך בקבוק זכוכית שנועד להיות גם יותר מעוצב, ולא רק מוצר קוסמטי אלא גם בתור כאלו ששמים את הבושם בתור קישוט על מדף הבשמים שלהם.

שינוי גודל גופנים