נטפליקס – דבק המסך החזק בעולם

נטפליקס, האמת שזה מגיע לנטפליקס אין אחד שלא מכיר ולא יודע מי זאת ענקית הסטרימינג המובילה בעולם שמצליחה להדביק מאות אלפי אנשים למסך.

בזכות סדרות ותוכן הטובות בעולם שלא רק מדביקות את האנשים למסך, אלא הופכות את אותם אנשים להיות ממש מכורים לסדרות והתכנים שנטפליקס מביאה לנו.

בימים האלו שמשבר הקורונה משאיר הרבה מאוד אנשים בבית, הפופולאריות של שידורי סטרימינג רק הולכת וגוברת.

אבל מעבר לאיכות התכנים שאנחנו מקבלים מנטפליקס, יש סיבה אחת נוספת שמצליחה להשאיר אותנו מול המסך וזאת איכות הצפייה והשידור שנטפליקס מביאה לנו.

סדרות-לצפייה-ישירה

למה דווקא נטפליקס ?

נכון, יש מול אותה ענקית עוד ענקית לא פחות קטנה והיא כמובן HBO שגם לא חסר תכנים ואיכות הצפייה לא יורדת משל נטפליקס.

אבל נטפליקס מביאה לנו עוד כמה יתרונות, קודם כל המחיר, בעלות של 30 ₪ בערך אפשר לקבל חיבלת צפייה שמאפשרת לצפות במסך אחד (ועוד חבילות שמאפשרות צפייה במספר מסכים).

אז אמרנו מחיר, איכות צפייה ואחלה תכנים, אבל אם כל זה לא שכנע אתכם בשביל להיכנס לעולם המופלא של נטפליקס, יש עוד לא מעט סיבות שלבטח עד סוף הקריאה של השורות האלו יש מצב שתרכשו את המנוי המורחב ביותר של נטפליקס (זהירות זה ממכר).

נטפליקס – לא רק סדרות וסרטים

יש לא מעט סרטים וסדרות לצפייה ישירה בנטפליקס, אבל מעבר לכל התכנים האלו, יש עוד משהו מיוחד.

האלגוריתם המיוחד של נטפליקס שלומד להכיר את הרגלי הצפייה שלכם, אם אתם אוהבים לצפות בסרטי מתח ואקשר, האלגוריתם ילמד להכיר את הרגלי הצפייה וישלח לכם בדיוק את התכנים שאתם הכי אוהבים.

האלגוריתם הזה כל כך חכם, שלא רק שהוא לומד את הרגלי הצפייה שלכם, הוא בודק לעומק כמה פעמים עצרתם במהלך הסרט וקמתם לעשות דברים אחרין, ואפילו למשך כמה זמן קמתם מהמסך, בהתאם לנתונים האלו הוא לומר בדיוק את הרגלי הצפייה שלכם ומעניק לכם בדיוק מה שאתם אוהבים.

בתוך המערכת של נטפליקס אתם יכולים לנהל את התכנים שלכם, להסיר או להוסיף תכנים שנראים לכם מעניינים להמשך צפייה, או אפילו ללמד את האלגוריתם ללמוד ולהכיר אתכם מחדש.

נטפליקס – צופים מכל מקום

הטוב שנטפליקס מביאה לנו פשוט לא נגמר, אפשר לצפות בתכנים מכל מקום, מהמחשב, מהמכשיר הסלולרי שלכם, גם אם יש לכם טאבלט תוכלו לצפות מכל מקום ובכל דרך, בנוסף האפליקציה שלהם כל כך מעולה שהיא מתאימה את עצמה לכל סוג של מסך ומכשיר (גם יותר משתי גרסאות אחורה).

הורדת תכנים לנייד

נטפליקס מאשרת גם להוריד את התכנים לנייד, זה קורה בעיקר לכאלו שרוצים פתאום לעשות טיסה ארוכה, אבל בימים האלו שכבר אין טיסות כי גם את המטוסים הקורונה השביתה, זה לא כל כך רלוונטי, אבל בימים שהכל יחזור לעצמו ונמצא את עצמנו טסים שוב למקומות מיוחדים בעולם, אפשר בהחלט לדעת שזאת אופציה שקיימת.

דברים שיש רק בנטפליקס

לא מסתפקים רק ביכולת להביא תכנים, אלא הם מייצרים תכנים ברמה הכי גבוה שיש וממנות הפקות תוכן מקוריות.

נכון לכתיבת שורות אלו, נטפליקס הוציאה למעלה מ 8.5 מיליארד דולר רק על הפקות, תארו לכם מה הם הכינו לנו בכל כך הרבה כסף.

רוצים לדעת על נטפליקס, עלויות (וגם איך להוזיל אותן) יכולים ללחוץ כאן ולקבל את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת.

שינוי גודל גופנים